Kliendid kiidavad

Juba olen mina ja mu ema proovinud-kasutanud kõik variandid. Ja meeldisid väga. On mugavad, hingavad, kleebivad tugevasti.

Mu emale meeldisid rohkem pehmed (ProBiotic, Camomile, Aloe Vera) mulle rohkem sobisid libedad (ultra wings top dry).

Ka meeldivad Green Tea ja Antiseptic. Hästi hingatavad materjalid, nahk ei higista, hästi hoiavad menstruatsiooni ajal. Enne olen mitu korda proovinud ja praegusel ajal kasutan ainult need Ultra Wings hügieensidemed.

Soovitus: – võib-olla saab teha ka pikemat variandi. Peale kahe sünnitust veri voolamine esimesed kaks päeva väga tugev ja intensiivne, üks lühike tk. ei saa hoida puhtaks, vaja 2 tk. korraga kasutada.
Veel kord tänan teid.

Tervitusega, Lena

Otsisin pikalt intiimpesuvahendit, mis mulle sobiks. Kõik ärritasid nahka nii palju, et alati oli peale pesu ebamugav olla.

Proovisin siis Carin intiimpesugeeli ja saan öelda, et leidsin lõpuks intiimpesuks millegi, mille kasutamine ei tekita nahaärritusi ja ebamugavustunnet. Geel on pehme ja lõhnatu, mis sobib kõigile kellel on väga tundlik nahk. Lisaks sisaldab intiimpesugeel piimhappebakterit.

Olen intiimpesugeeli kasutanud juba pikalt ja tean, et kasutan ka edaspidi..

Parimat,
Kerda

Menstruatsiooni ajal vaevleb mind sügelus ja ebamugavustunne. Ükski side ei tekitanud mugavustunnet, kuid lõpuks leidsin Carini Ultra Wings antiseptilised hügieenisidemed. Nende regulaarse kasutamise ajal on sügelus vähenenud kuna need vähendavad kahjulike bakterite kasvu, mis menstruatsiooni ajal tavaliselt tekivad. Lisaks sellele on sidemed väga mugavad ja pehmed ning ei ärrita nahka. Kasutamise ajal pole ka täheldanud ühtegi ebameeldivat lõhna, mis menstruatsiooniga tavaliselt kaasneb. Olen sidemetega väga rahul ja võin 100% kindlusega öelda, et kasutan neid ka edaspidi.

Olge terved,
Triin

Nüüdseks olen saanud paar kuud oma võitu kasutada saanud ja olen tõesti sõnatu. Imeline side, välimuse järgi tagasihoidlik kuid oma imavuse poolest fantastiline. Peale pisipoja sündi olen vaevelnud tohutu vooluse käes ja iga kuu need mõned päevad minu jaoks õudus olnud. Töö juures ma paar päeva kuus ei istunud. 😞. Kuid nüüd oma auhinda katsetades on asjad teisiti nii ööl kui päeval. Minust sai hetkega teie klient ja soovitan soojalt kõikidele Carin Ultra Wings Probiotic toodet, mis minu mure murdis. Töötan Coop kaubandusvõrgus ja palusin, et antud toode ka meile sisse võetaks. Seega jään lootma, et tulevikus saan teie tooteid kenasti meilt osta.
Suured, suured tänud veelkord nii laheda auhinna eest mis muutis minu elu!
Tervitades,
Anu

Kliendid kiidavad

Palun kirjelda oma toote kasutuskogemust.    Palun laadige üles oma pilt vähemalt suurusega 400x400


    Olen teadlik, et peale minu toote kasutamise kogemuse avaldamist saadetakse mulle üks pakk minu poolt valitud toodet.